Dr. Mustafa Erkan

1982 Ankara doğumluyum. 2006 Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunuyum. 2008 yılında TUS (Tıpta Uzmanlık Sınavı ) ta derece ile kazandığım Akdeniz Üniversitesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi ABD da, uzmanlık eğitimimi 2012 yılında tamamladım. Mecburi hizmetimi Diyarbakır Çocuk Hastanesinde tamamladım. Ardından İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Eğitim Araştırma hastanesinde bir yıl süreyle çalıştım.
Çocuk ve gençlerin ruhsal ve sosyal gelişimlerinin sağlıklı şekilde sürdürülmesi konusunda farkındalık ve bu konuya verilen önem giderek artmaktadır. Çocuk ve gençlerin gelişim süreçlerindeki yaşadıkları zorluklarda, ruhsal sorunlarda ve aile ilişkilerinde yaşadıkları güçlüklerde, bireyleri ve aileleri içine katan bütüncül bir yaklaşımla desteklenmesi   önem  taşımaktadır.
Çocuk – Ergen ve Erişkin ruh sağlığını kapsamlı bir bütüncül yaklaşımla ele almayı amaçladığım bebek, çocuk, ergen, erişkin ve ailelere yönelik psikiyatrik değerlendirme, psikolojik değerlendirme, danışmanlık, psikoterapi ve tedavi hizmetlerine Beylikdüzü / İstanbul’daki muayenehanemde devam etmekteyim.